reklama

12/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Věnuji lásku všem zvířatům, která vstupují do mého života.“

Měsíc to bude pro vás náročnější vzhledem k tomu, že se kolem vás může pohybovat člověk, který je falešný a neupřímný. Tento člověk vás může připravit o větší finanční částku. Dejte si pozor na neprověřené transakce a neověřené lidi. Kamarádka vám přinese nějaký dárek, který vám udělá velkou radost a vyvolá ve vás sentimentální vzpomínky. V partnerství si užijete radostné chvilky a porozumění.

 

Práce – V práci se vám bude hned na začátku měsíce dařit, ale musíte pracovat od rána do večera. Je čas i na odpočinek a ten byste si měla dávkovat pravidelně. Jinak vás na konci měsíce čekají zdravotní problémy a možnost, že ulehnete a do konce měsíce se do práce nepodíváte.

Zdraví – Mohou přijít bolesti ramen, kloubů a kolen. V případě léčení se štítnou žlázou je dobré zajít na kontrolu a přidat do stravy více ryb. Pozor na únavu, doplnění vitamínů vám pomůže vše překonat.

Finance – Peníze vám budou na začátku měsíce pravidelně proudit. Pouze v půlce měsíce vás čekají velké výdaje za dárky a Vánoce a to váš rozpočet hodně zatíží. Přemýšlejte, jak budete utrácet a nechte si nějakou rezervu na konec roku, bude se hodit.

Vztahy – Ve vztazích to bude skvěle fungovat. Od partnera se vám dostane naprostého porozumění a navíc vám bude pomáhat a přes svátky se snažit, abyste byli doma spokojeni. Dejte mu najevo, že vás zajímá, a uvidíte, jak se vás vztah zlepší. Konec roku bude o harmonii a porozumění.

Horoskopy 2018

reklama

reklama