reklama

12/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Miluji, kým jsem a co dělám.“

Hned na začátku měsíce vás čeká běhání po institucích, úřadech nebo i školách. Budete se snažit vše zvládnout, což znamená časté a překvapivé cesty, ale i hojnost všeho, co si přejete. V půlce měsíce se budete snažit dotáhnout věci do konce a uzavřít všechny záležitosti. Na což bude potřeba hodně trpělivosti a tu vy mít nebudete, tak se vám to všechno nepodaří. Koncem roku zažijte impulzivní jednání a přijdete tak o hodně energie a s tím přijde únava. Řešte jen to nejdůležitější a bude vše v pořádku.

 

Práce – Začátkem měsíce vás čeká hodně práce a budete z toho mít radost. Čekají vás však i překážky, které ale nakonec všechny překonáte. Někdo vás bude od vaší práce odrazovat, ale nebude to s vámi myslet dobře. Konec měsíce strávíte s rodinou v pohodě, harmonii a klidu.

Zdraví – Oblast zad vás trápí už delší dobu, především krční a bederní páteř. Hlídejte si také dávejte tlak, bude dost kolísat. Pozor na nastydnutí ledvin a močového měchýře, jste k tomu náchylná. Vše je však spojeno se stresem, tak se uklidněte a bude se vám dařit dobře.

Peníze – Už na začátku měsíce vás čeká velice plodné období, pokud jde o finance. Navážete na něco, co jste dělala v minulosti, a to vám přinese i nějaké peníze. Koncem měsíce však zjistíte, že v oblasti financí máte špatně postavené základy, a tak je zboříte a postavíte nové. Budou tentokrát pevné, jen je potřeba vědět, co chcete, jinak vás čekají překážky.

Vztahy – Tento měsíc nebudete chtít vztahy řešit. Řeknete si, že je na to dost času a že je zbytečné se tím nyní zaobírat. Přesto vás čekají rozhovory a nové informace, které musíte zpracovat. Vaše vztahy však budou stabilní a na konci měsíce zjistíte, že se na ně můžete spolehnout.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama