reklama

12/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Vytvářím si život, který bych ráda prožívala.“

Co vám přináší měsíc prosinec

Na počátku měsíce se setkáte se závistí okolí v oblasti práce, což vás trápit nebude, jen vás to překvapí. Doma můžete čekat od partnera nepříjemnou žárlivou scénu, ale zvládnete to. Na konci roku si uvědomíte, že máte kolem sebe stabilní podmínky pro hezký život.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Střelec

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Už na začátku měsíce se vám může podařit otěhotnět, pokud si nedáte pozor. Jsou k tomu ty nejlepší podmínky. O partnera se můžete opřít, bude vám pomáhat a starat se o vás. Sice má majetnické sklony, ale opravdu vás má rád. Koncem roku nebudete vědět, co si do toho nového přát.

Práce Rozhodování přijde už na počátku prosince, protože dostanete skvělou nabídku. Pokud se pro ni rozhodnete, tak vám přinese velký úspěch a možná i větší peníze. Na konci roku budete odpočívat, protože to je po tom všem spěchu třeba.

Peníze Finance vás nijak zvlášť trápit nebudou. Dostanete nějaké odměny a také máte nějaké peníze našetřené, takže se finančně před Vánoci nevyčerpáte. Na konci roku vám dokonce i nějaké peníze zůstanou a můžete jít mezi svátky utrácet.

Oslabený orgán a léčivé barvy Migréna. Béžová.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama