reklama

12/2016 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Štěstí je otázkou náhledu na život.“

Co vám přináší měsíc prosinec

Prosinec pro vás je měsícem, kdy budete nucena změnit některé věci, o kterých jste si myslela, že je nikdy nemusíte měnit. Osud vás k tomu přiměje, a ač se vám to nebude vůbec líbit, protože nemáte změny ráda, tak vás to nemine. Zboříte staré základy a postavíte nové a pevnější. Opakujte si, že změny vám přinášejí štěstí a úspěch, pomůže vám to!

Jaké znamení vám přinese štěstí – Kozoroh

S kým budete mít problémy – Lev

Vztahy Máte vůči svému partnerovi hodně majetnický vztah a to není úplně nejlepší možnost, jak fungovat v partnerství. Dejte mu trochu volnosti, může se někdy ve vztahu s vámi dusit, ale bojí se to dát najevo. Přesto vše vás má opravdu rád.

Práce Na začátku měsíce se budete radovat z toho, že vás práce naplňuje a baví, což je velká výhra. V půlce měsíce ale přijdou nějaké změny, které jsou nezbytně nutné. Možná od vás někdo z  kolegů chce odejít nebo vy sama budete chtít změnit práci či v ní něco změnit. Každopádně to budou pro vás pozitivní změny, nemusíte se obávat!

Peníze Čekají vás cesty za penězi a bude se vám zpočátku dařit. V půlce měsíce však přijdou větší výdaje a to vás potrápí. Na konci měsíce budete své finance řešit s partnerem.

Oslabený orgán a léčivé barvy Bolesti kloubů. Hnědá.

 


 

Horoskopy 2018

reklama

reklama