reklama

12/2016 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Jsem tvůrcem svého života.“

Co vám přináší měsíc prosinec

V posledním měsíci v roce vás čeká spousta práce a nebudete vědět, co dělat dřív. Úplně vás to odvede od vánoční atmosféry, ta ale nakonec pohltí i vás. Musíte odpočívat, a tak si vezměte po Vánocích volno, pomůže vám to. Na konci měsíce budete odpočatá a velice spokojená. Konec roku je pro vás spojen s rodinou, tak jak to máte ráda.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váha

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy S partnerem zažijete náročnější období, protože vás čekají hádky a žárlivé scény. Po nějaké době se to uklidní a přijdou malá nedorozumění. Ke konci měsíce budete mezi sebou s partnerem bojovat, ale podaří se vám to nedat najevo a vše proběhne v klidu.

Práce Čeká vás nová nabídka práce, která vás nadchne, ale jen dočasně. Až si zjistíte více podrobností, tak můžete prožít určité zklamání. Začne se to ve vás prát a budete sama se sebou bojovat. Nakonec se rozhodnete vrátit k tomu, co vám jde nejlépe. A to bude pro vás výhra.

Peníze Peníze pro vás tento měsíc nebudou hrát nejdůležitější úlohu, protože musíte řešit úplně jiné věci. Vše se bude točit především kolem práce a finance se ocitnou až na posledním místě.

Oslabený orgán a léčivé barvy Oči. Modrá.

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama