reklama

12/2016 horoskop měsíc Střelec

Moudrost měsíce: „Všude je hojnost a přichází v plné míře.“

Co vám přináší měsíc prosinec

Nějaký problém už delší dobu neřešíte, a tak vás zastihne už na začátku měsíce. Budete se s tím muset poprat, otevřít oči a podívat se na něj přímo. Podaří se vám to vyřešit, a uleví se vám. V prosinci vás čekají ještě schůzky a setkání, což vám nakonec přinese stabilitu a úspěch.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodnář

S kým budete mít problémy – Beran

Vztahy Jste závislá na svém partnerovi a to vám činí určité potíže. Popřemýšlejte o tom, zda by pro vás nebylo lepší partnerskou závislost zredukovat. V půlce měsíce budete navazovat na to krásné z minulosti, a tak si užijete lásky a porozumění. Na konci roku vás čeká hojnost všeho, co partnerství nabízí.

Práce Cítíte beznaděj a nevíte, jak se z této situace dostat. Není čas nic řešit, nechte věcem volný průběh. Dostanete se do situace, kdy se nebudete moci hnout z místa, tak stůjte a jen se rozhlížejte. Vše se uvolní na konci roku a přinese vám velký úspěch.

Peníze V posledním měsíci v roce budete mít velké výdaje. Je možné, že se vám rozbije kotel na topení nebo lednička, pračka či něco jiného. Nic si z toho nedělejte, dáte si to jako vánoční dárek.

Oslabený orgán a léčivé barvy Stres. Tyrkysová a zelená.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama