reklama

12/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Minulost je pryč, budoucnost ještě nenastala. Žiji v tomto okamžiku.“

Co vám přináší měsíc prosinec

Máte před sebou velice náročné období, protože jste vůbec neodpočívala, a tak vás to může zasáhnout. Vezměte si na pár dní volno a pokuste se odpočinout si. Únava vám přináší problémy nejen v práci, ale i ve vztahu, a je to zbytečné. Pokud se zaměříte víc sama na sebe, vše se změní.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Vaše partnerství prochází menší krizí a nevíte, co s tím. Nejlepším řešením je spolu odjet na pár dní mimo vaše město. Potřebujete být spolu sami a povídat si. Vše si vyjasníte a uleví se vám i partnerovi. Jste do sebe oba zamilovaní, jen si to neumíte sdělit.

Práce Někdo z vaší práce vás manipuluje a vám se to nelíbí. Musíte s tím něco udělat, jinak se budete zlobit sama na sebe. Pokuste se dělat věci více podle svého. Pozor si dejte na chyby, můžete jich v půlce prosince udělat několik, budete totiž hodně nepozorná. Na konci měsíce vás čeká hodně cest.

Peníze Finance začnete řešit až v půlce měsíce, protože budete chtít koupit drahý dárek a zjistíte, že nemáte tolik peněz, kolik jste si myslela. Postačí trochu šetřit a bude vše v pořádku.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pevné zdraví. Bílá.

Horoskopy 2018

reklama

reklama