reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - ryby Foto: 21. 2. - 20. 3. Charakteristika znamení »

Ryby

Rada týdne: „Dovoluji si být vším, čím mohu být.“

Klíčové slovo týdne – důvěra

Důležitá hesla týdne

Láska – nová energie

Práce – posedlost

Zdraví – pozor na úraz

Peníze – přítel

Co vám týden přinese

Důvěra je klíčové slovo, které si opakujte celý týden. Musíte se naučit si důvěřovat, a tak dát ostatním ve svém životě šanci. Práci věnujete veškeré své úsilí, a tak vás čeká na konci týdne vyhoření. Potřebujete odpočinek. Myslete na to. Přítel vám pomůže s financemi a uleví se vám.

Šťastný den – neděle

Horoskop na příští týden »
Horoskopy 2017

reklama

Hodíte se k sobě v lásce?

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Charakteristika znamení Ryby

Charakteristika jedním slovem: Fantasta

Co milují: dobré jídlo, dobré pití a své sny

Co nesnášejí: nátlak

Vzorový hrdina: Ježíš Kristus

Zvláštní znamení: vrozený smysl pro hudbu a poezii

Zamilované jídlo: Že by ranní rosa? Hm, tlačenka taky dobrá.

Dobrá rada pro Ryby: Nebuďte mučedníky, svět nemá mučedníky rád, proto je přesouvá do nebe.

Dobrá rada pro vás ostatní: Pamatujte, Ryby potřebují alespoň jednu dobrou zprávu denně.

 

Jak je poznáte

Ryby nebo lidé s ascendentem v Rybách jsou krásní. Mají střední, pěkně tvarovanou postavu, široký měkký obličej, snivé a hluboké oči, klenuté čelo a poněkud pohodlné držení těla. Vlasy mívají jemné, zejména pokud jsou blonďáky či blondýnami, a skoro vždycky vlnité. V jejich postavách často naleznete mírnou asymetrii, většinou mají delší tělo než nohy. Občas trpí drobnou vadou chůze, nebo naopak vynikají v tanci.

Charakter

Milý a vstřícný. Komunikace s Rybami, které jsou vynikajícími společníky, přináší všem ostatním radost. Ale pouze v tom případě, že Ryby samy chtějí. Podlehnou-li své melancholické vlně a depresi, nebývá s nimi rozumná řeč. Bývají ovlivnitelní, nestálí, uzavření, ale vždy trpěliví a chápaví. K jejich negativním vlastnostem patří výrazné sklony k pohodlnosti až lenosti, což je zajímavé v souvislosti s tím, že často zastávají vedoucí postavení. Nic ve zlém, ředitelská křesla jim patří, především díky výrazným tvůrčím schopnostem. Jejich fantazie, citlivost, kreativita a intuice jsou nepřekonatelné.

Jak pracují

Výrazně tvůrčím způsobem. Ryby mají mimořádné nadání pro literární i jevištní tvorbu. Jsou skvělými a přesvědčivými řečníky. Snad i proto je nejčastěji naleznete v užvaněném světě médií. Největším pozitivem Ryb je jejich představivost, a to pracují-li v jakémkoliv oboru. Říká se, že úspěch představuje pět procent inspirace a devadesát pět procent dřiny. Ať to řekl kdokoliv, rozhodně se narodil v zemském znamení, které tak rádo vychvaluje tvrdou práci. Bez prchavých, ale podstatných pěti procent však nevznikne nic zvláštního. Ryby obvykle s těmito pěti procenty nemívají pražádný problém. Zato zbývajících devadesát pět procent je pro ně zatraceně namáhavých.

Jak milují

Vůbec ne chladně a odtažitě, jak by se dalo u Ryby na první pohled předpokládat. Venuše, planeta lásky, je v Rybách povýšená, tzn., že kvality lásky se v tomto znamení mohou demonstrovat v té nejkrásnější podobě. Láska Ryb je obětavá, ohleduplná, vesmírně nekonečná, smyslně vzrušivá. Ale také idealistická a naivní. Pokud Rybu zklame její princ na bílém koni či jeho malá mořská víla, stáhne se do role oběti a zahraje si roli parádního mučedníka. Pozor na zklamané Ryby, dokážou být i pěkně tvrdé.

 

 

Živel: Voda
Vládce: Neptun
Životní heslo: Sním a miluji

reklama