reklama

2/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Jsem otevřená a vnímavá ke všem novým zdrojům.“

Hojnost všeho, na co pomyslíte, vás bude provázet v měsíci únoru. Především vás už začátkem měsíce zahltí hojnost práce a budete také uzavírat záležitosti týkající se minulého roku, a to ve všech oblastech, nejen těch pracovních. Ke konci měsíce zažijete hádky a nepříjemnosti, protože budete překonávat překážky, což vám přijde dost únavné. Věřte, že překážky jsou překonatelné a vy to zvládnete.

Práce – Velké změny budou provázet vaši práci. Budou však ku prospěchu věci. Nemusíte se jich obávat. Naopak vás čeká odměna za vaši trpělivost a usilovnou práci. Vše však není tak, jak si myslíte. Za vším je ještě jedno velké tajemství.

Zdraví – Zažívání stále není úplně v pořádku, také reprodukční orgány vás trochu pozlobí a může se objevit i vyrážka nebo nějaký problém s kůží.

Peníze – Cítíte se na vše sama a to vás občas hodně vysiluje, ale vše zvládáte a jde vám to dobře. Dokonce začnete přemýšlet, že si zaplatíte zálohu na dovolenou, abyste věděla, že odjedete, protože může přijít zase nějaká práce.

Vztahy – Prožíváte pocit zamilování a na druhou stranu se cítíte mizerně. Je to jako na houpačce. Dojem beznaděje přináší zdání, že nic nemá smysl. Ve vztazích budou jen samé překážky, které brzo překonáte.

Horoskopy 2018

reklama

reklama