reklama

2/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Nebojím se riskovat.“

V měsíci únoru je pro vás prioritou vaše rodina a celkově vše kolem domova. Cítíte, že je čas se domovu věnovat, a máte pravdu. Na začátku měsíce to budete zvládat a vaše rodinné vztahy jen pokvetou. V půlce měsíce se však ukážou překážky spojené s určitými ztrátami, a tak vás zastihnou deprese a nespokojenost. Vše se však brzo změní a budete se radovat, protože dokážete celou situaci zvládnout k větší spokojenosti, než jste čekala.

Práce – Závist je to, co vás ve vaší práci brzdí, a vy to cítíte, jenže víte, že se s tím nedá nic dělat, a tak se snažíte to nevnímat. Což je jediné možné řešení. Osud vám v půlce měsíce pomůže, ale na jeho konci už zase budete vnímat překážky, které však vzniknou spíše z přepracovanosti, a vy vše nakonec skvěle zvládnete.

Zdraví – Máte pevné zdraví, tak si toho važte. Jen pozor na alergie a také zažívání může trochu pozlobit.

Peníze – Muž, který se doma stará o finance, bude mít nějaké finanční potíže a to vás dovede k pocitu beznaděje. Budete se snažit to vyřešit a podaří se vám to. Na konci měsíce už zase budete vlastnit peníze, které potřebujete.

Vztahy – Překážky jsou tento měsíc u vás znatelné i ve vztahové oblasti a způsobuje je muž ve vašem vztahu. Snaží se vše analyzovat a vy už to nechcete poslouchat. Na konci měsíce budete mít rozhovor a ujasníte si především svou finanční situaci, což vašemu vztahu pomůže.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama