reklama

2/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Miluji své tělo a ono mi to vrací tím, že jsem stále přitažlivější.“

Nějaký muž vám na začátku měsíce něco nabídne a bude se snažit vám s něčím pomoci. Budete se snažit urovnat i rodinné vztahy a vše kolem rodiny. Na konci měsíce přivřete oči před problémem, který bylo nutné vyřešit už dávno. Měla byste se na něj soustředit a vyřešit ho, jinak se vám bude stále vracet.

Práce – Něco nového přichází už na začátku měsíce. Možná dostanete novou nabídku nebo se objeví něco nového ve vaší stávající práci. Bude to dobrá nabídka plná energie a pohybu. Pak se můžete setkat se závistí, která vše trochu pokazí. Nová nabídka bude možná spojená i s nějakými přesuny nebo stěhováním.

Zdraví – Průdušky a plíce více šetřete, zaměřte se i na psychiku, která vám může způsobit i bezesné noci. Na konci měsíce vás možná pozlobí alergie.

Peníze – Umíte s penězi skoro kouzlit, to je vaše velké plus, a často to děláte. V únoru budete s financemi čarovat zase a povede se vám to – peníze vám budou přicházet a nezažijete pocit, že vám scházejí. Nějaký muž z minulosti vám i pomůže.

Vztahy – Někoho nového potkáte už na začátku měsíce a budete mít pocit, že je opravdu velice zajímavý a okouzlující. Naději na pokračování tohoto vztahu však ztratíte už na konci měsíce, protože jak rychle to přišlo, tak rychle to zase skončí.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama