reklama

2/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Prožívám úžasné a harmonické období.“

Mějte trpělivost a vše bude tak, jak si přejete. Trpělivost je to, co vám schází, a často vzdáváte věci, které je zbytečné vzdávat. Problémy je někdy nutné odložit a neřešit, protože nepřišel ten správný čas. Postačí jen nic nedělat a nechat osudu, aby vám ukázal správnou cestu. Dokončujte však to, co jste rozdělala, protože nedokončené věci přinášejí neštěstí a neúspěch. V únoru budete hledat svoji trpělivost a také odpočívat, a na konci měsíce dokončíte vše, co jste započala.

Práce – Radujte se a uvidíte, že vám i práce půjde lépe od ruky. Na začátku měsíce se vám to bude dařit. Dokonce můžete dostat nabídku na povýšení nebo vás někdo pochválí. Koncem měsíce se soustřeďte pouze na nejdůležitější věci, abyste měla dostatek energie.

Zdraví – Oslabené průdušky, plíce a také tlak vás mohou zlobit, ke konci měsíce budete bojovat s alergií.

Peníze – Disponujete už na začátku měsíce silou přitáhnout si přesně tolik peněz, kolik potřebujete, tak se snažte. Uzavřete věci z minulosti, možná zaplatíte to, co jste si přinesla z minulého roku. Budete na to mít dostatek sil a navíc i peněz.

Vztahy – Váš vztah zažívá obnovu a oba se snažíte zažít něco nového, což je pro vás velice důležité, tím se vztah posiluje. V půlce měsíce zažijte něco nového a radostného. Na konci měsíce vás čekají společné schůzky, které vám udělají radost.

Horoskopy 2018

reklama

reklama