reklama

2/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Cítím se všude bezpečně.“

Láska a štěstí je to, co vás naplňuje už na začátku měsíce, a vy cítíte, že vše musí vyjít, tak jak si plánujete. A ono to tak i bude. Vaše mysl určí směr vašich kroků, které tento měsíc půjdou správným směrem. Čeká vás pohoda, možná i výlet nebo dovolená, a to si náležitě užijete. Na konci měsíce zažijete hojnost ve všech oblastech vašeho života. Čeká vás příznivý měsíc.

Práce – Manipulace a dohady v práci se projeví už na začátku měsíce. Uvědomíte si, kdo s vámi manipuluje, ale nenecháte to tak, což přinese nepříjemnosti. Přijdou možná i ztráty, které vás moc nepotěší, ale víte, že to bylo nezbytně nutné.

Zdraví – Osud vás hlídá, a tak váš zdravotní stav bude velice příznivý, pozor si dejte na oči a také by to chtělo posílit imunitu.

Peníze – Čerpáte ze zdrojů z minulosti, a máte z čeho – a to vám dává naději, že budete v oblasti financí fungovat v pohodě i v budoucnosti. Na konci měsíce uvidíte vše jinak, než jak to opravdu je. Postačí se jen více zaměřit na realitu, vidět vše realistickým pohledem.

Vztahy – Ve vašem vztahu máte pocit, že se nemůžete nikam hnout. Jako byste byla uzavřená v místě, z kterého není úniku. Tato situace ještě chvilku potrvá. Na konci měsíce se musíte rozhodnout, což pro vás bude velký problém.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama