reklama

2/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Vypadám báječně a cítím se báječně.“

Rozchody jsou někdy možností, jak začít znovu nebo jak se dostat dál, když máme pocit, že stagnujeme. Pro vás bude únor měsícem, kdy se budete s někým rozcházet nebo něco opouštět a nakonec nahrazovat něčím novým. Uvědomte si, že co je nefunkční, nemá žádnou energii a žádné štěstí vám nepřinese. Ztráty jsou pak trvalé.

Práce – Začátkem měsíce můžete přijít o nějakou práci, ale to vám na druhou stranu přinese radost a náklonnost úřadů. V půlce měsíce pocítíte příval energie a bude se vám dařit. Ke konci měsíce si dejte pozor na toho, kdo vás bude od práce odrazovat, protože to s vámi nemyslí dobře. Budete se muset rozmyslet, kterou cestou se dáte.

Zdraví – Reprodukční orgány mohou být oslabené, tak si dopřejte teplo, a to i na ledviny, které to potřebují ještě více. Dutiny se mohou ozvat na konci měsíce.

Peníze – Pohoda ze začátku měsíce nebude mít dlouhé trvání, postupně se objeví překážky, které musíte překonat. Vše je však zvládnutelné a vy to skvěle zvládnete a na konci měsíce se vám už zase bude dařit a zažijete velkou radost.

Vztahy – Ukončete boj, který v poslední době provází váš vztah. Nepřináší vám nic dobrého a spíše vám škodí. Když skončíte boj a hádky, tak se vše změní a podaří se vám zrušit to, co je nefunkční, a ozdravit to správné, co vám ve vztahu pomáhá. 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama