reklama

2/2016 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se NE–rozhodnout.“

Myslíte stále na práci, ale je nutné se zaměřit i na vztahy. Láskou začíná pro vás nový měsíc a to s sebou přináší i štěstí v oblasti financí a práce. Budete spokojena sama se sebou a s tím, jak vám dobře vše vychází. Koncem měsíce se vám podaří i srovnat všechny nesrovnalosti v rodině a bude vás těšit, jak rodina funguje!

 

Práce – Někdo vás manipuluje a to přináší překážky, které jsou překonatelné, ale bude to trochu obtížnější. Na konci měsíce už přijde radost, vše bude proudit tak, jak má – k vaší spokojenosti.

Zdraví – Máte pevné zdraví, jen trochu více ryb by to chtělo, protože vaše štítná žláza potřebuje více jodu. Návštěva doktora a preventivní prohlídka je už také na místě.

Peníze – Hojnost přichází na začátku měsíce a způsobí vám opravdu velikou radost. Finance vám budou proudit skoro celý měsíc v hojné míře. Na konci měsíce ale začnete s financemi bojovat a budete se snažit ušetřit nějaké peníze na lyže.

Vztahy – Někdo vás odrazujte od vztahu, po kterém toužíte, a tak se neodvážíte tento vztah začít, což je škoda. Jste závislá na někom ve svém okolí a to vám také nepřináší nic pozitivního. Zavřete minulost a začněte se věnovat přítomnosti a budoucnosti.

Horoskopy 2018

reklama

reklama