reklama

2/2016 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“

Nový rok a první měsíce v něm pro vás znamenají změnu a to moc dobře nepřijímáte. To, co teď berete jako samozřejmost, se může v jednom okamžiku změnit a můžete přijít o vše, co jste vybudovala. Týká se to především rodiny a vztahů. Snažte se udržet klid a pevnou půdu pod nohama. Možná se můžete znova zamilovat nebo jen tak vzplanout, ale vše s rozmyslem.

 

Práce – Závislost na práci vám přináší pouze komplikace a únavu. Začněte se více věnovat sama sobě a svému partnerovi, jinak vás čekají problémy. Máte před sebou dvě možnosti, dvě cesty, volbu, tak se správně rozhodněte a budete mít dostatek všeho, co si přejete.

Zdraví – Viróza vás překvapí, ale bude jen na pár dní. Oslabené máte spíše ledviny a močový měchýř, je potřeba více pít a pročistit je. Stres k tomu přispívá největší měrou.

Peníze – Vše si musíte pořádně promyslet a rozhodnout se, kam investujete a co budete s penězi dělat. V případě, že si to pořádně promyslíte, nemusíte se o peníze obávat. Čeká vás jistota a finanční zázemí, ale žádné impulzivní závěry a investice!

Vztahy – Jste sama pro sebe jedno velké tajemství a tím jste i přitažlivá pro druhé pohlaví. Což se vám potvrdí už na začátku měsíce, protože se objeví někdo, kdo je pro vás darem a bude to vypadat dobře ve všech ohledech.

Horoskopy 2018

reklama

reklama