reklama

2/2016 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“

Práce pro vás bude to nejdůležitější, co si od nového měsíce přejete posílit. Pociťujete určitou stagnaci v souvislosti s prací a máte pocit, že nic neproudí tak, jak byste potřebovala, a to vám dává pocit, že jste ve stavu, kdy se nemůžete hnout z místa, což vás velice znepokojuje. Je důležité řešit opravdu zásadní věci v životě.

 

 

Práce – Problém, před kterým jste v pracovní oblasti dlouho zavírala oči, se vyhrotí a vy budete muset najít nějaké východisko. Budete to znamenat, že se musíte i s něčím rozloučit nebo od něčeho odejít.

Zdraví – V únoru vás nebudou trápit žádné velké zdravotní potíže, ale dejte si pozor na oči a možnosti alergické rýmy, která může být dlouhodobější.

Peníze – Vaše nerozhodnost vám občas peníze odnáší, což vám naopak přináší větší potíže a trápení. V oblasti práce je nutné více zapracovat a pak se zvýší i přísun peněz. Žádné ztráty vás nečekají, naopak bude se vám finančně dařit. Ke konci měsíce vše zrekapitulujete.

Vztahy – Soustředíte se na žárlivost a navazování na vztahy z minulosti, což vám moc neprospěje. Není to pro vás opravdu dobré zabývat se stále minulostí, především si děláte příliš velké iluze, a to vám může později ublížit.

Horoskopy 2018

reklama

reklama