reklama

2/2017 horoskop měsíc Kozoroh

Moudrost měsíce: „Jsem úžasná a výjimečná bytost a mám se ráda.“

Co vám přináší měsíc únor

V únoru se situace uklidní a vy budete odpočívat. Problém sice nebude úplně vyřešen, ale nebudete mít pocit, že ho máte řešit. V půlce února vás čeká práce, které se budete opravdu věnovat. Na konci měsíce nebudete vědět, co chcete, a to vás zdrží. Musíte si ujasnit, co je pro vás důležité.

Jaké znamení vám přinese štěstí – vodní znamení

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy Zavíráte oči před nějakým problémem a nechce se vám řešit, což není úplně dobře. Problém se vám zase vrátí. V půlce měsíce se budete věnovat především práci a to vás úplně odvede od vašich vztahů. Ke konci měsíce můžete řešit nějaké úřední záležitosti.

Práce Už na začátku února se budete radovat z vaší práce a bude vás to obrovsky bavit. Budete mít dostatek energie, abyste vše zvládla, a další energie se zase objeví. V půlce měsíce uzavřete minulost a obrátíte se čelem do budoucnosti, což vám přinese naději, že bude lépe. Ke konci měsíce budete mít možná další pracovní nabídky.

Peníze Na začátku měsíce bude nutné zaplatit nějaké pohledávky bance a nebudete mít dostatek peněz. Vše si ale s bankou vysvětlíte a uleví se vám.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Uzdravení. Zelená a bílá.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama