reklama

2/2017 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Kamkoli jdu, všude zažívám lásku.“

Co vám přináší měsíc únor

Začátkem měsíce vás bude někdo odrazovat od toho, abyste se zamilovala. Možná už zamilovaná jste a někdo z vaší blízkosti vám to nebude přát. Nenechte si to vzít a řiďte se vlastním rozumem. V půlce měsíce zažijete flirt a velkou přitažlivost, což vám přinese lásku, ale i pevné přátelství.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Blíženci

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Ve vztazích pocítíte na začátku měsíce ztráty. Budete mít pocit, že odezva není taková, jakou byste si představovala. Vše je ale především ve vaší hlavě a také vás od toho někdo bude odrazovat. V půlce měsíce bude váš partner plný vášně a energie a vám to dá zase pocit jistoty. Ke konci měsíce vás čekají nějaké přesuny nebo stěhování.

Práce Už na začátku měsíce se vám bude v práci velice dařit. Vše vám půjde od ruky tak, jak si přejete, a můžou přijít i nové nabídky nebo se vám může splnit vaše přání. V půlce měsíce budete hodně komunikovat a vaše práce vás úplně pohltí. Navíc k ní získáte hodně majetnický pocit a nebudete o svou práci chtít přijít.

Peníze Ve financích budete začátkem února stagnovat a to se vám moc líbit nebude. Čekají vás i určité boje o finance, ale ty na konci měsíce zvládnete, protože vám pomůže osud a nebudete muset nic udělat. Přijde malý zázrak.

Oslabený orgán a léčivé barvy  Oči. Modrá a tyrkysová.

Horoskopy 2018

reklama

reklama