reklama

2015 horoskop rok Ryby

Myšlenka pro rok 2015: „Já jsem tvořivá síla svého života.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Začátek roku bude velice úspěšný a provázený radostí a pohodou. Sklidíte uznání a obdiv za to, co jste zvládli minulý rok. Následně však přijde beznaděj, protože jste hodně věcí postavili na iluzi a realita vám ukáže pravou tvář. Koncem roku už zase bude vše v pořádku, jen budete přepracovaní a unavení, protože se nebudete schopni rozhodnout, jaké jsou vaše priority.

Peníze

Zbavte se iluzí, které si dost často děláte. Žijete v nereálném světě a pak vás to vždy zlomí. Je kolem vás i hodně závisti a ta vás ničí, lepší je si toho nevšímat a ignorovat to. Vezměte rychle život do svých rukou a začněte s ním něco dělat. Pak se vaše finanční situace obratem zlepší.

Zdraví 

Oslabená štítná žláza je následek toho, že málo jíte ryby. Viróza vás možná potká na začátku jara. Oslabená kůže se může projevit vyrážkou, která však bude alergického původu. Psychika je také narušená, což s sebou nese fyzické komplikace.

Láska a vztahy

Myslíte si, že nikoho nepotřebujete, a žijete tak v iluzorním světě, že je vše v pořádku. Obáváte se závislosti na partnerství, a tak ho raději ani neřešíte. Zbořte tyto špatné základy a postavte nové a pevnější. Pak přijde láska a vrátí se vše to, co potřebujete pro život. Vaše citlivost je veliká, ale občas vás zradí, a tak se zavíráte před celým světem. To není  správný postoj. Potřebujete pro svůj život lásku, hodně lásky, tak si to přiznejte a ona se objeví.

Důležitá data pro vás na rok 2015

21. 1., 10. 5., 11. 10., 1. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2015

červen

Na co si dát pozor v roce 2015

Nebojujte, snažte se tento rok vyřídit vše v klidu. Uzavřete minulost, jinak vás čekají deprese a beznaděj.

Co vám rok 2015 přináší

Práci, a to hojnost práce, která vás baví a naplňuje a v roce 2015 bude ještě záživnější. Také vám přinese velké pracovní změny.

Co je pro vás v roce 2015 nejdůležitější

Osud vám říká, že máte hledat harmonii ve všech oblastech svého života. Především v oblasti vztahů a lásky, kde před nějakým problémem zavíráte dlouhodobě oči.

Nepříznivý měsíc a oblast vašeho života pro rok 2015

Listopad rozejdete se s někým, na kom vám záleží, ale je to nutné, stejně by se to v budoucnosti stalo.

Rada pro vás na rok 2015

Buďte si vědomi bohatství bez starostí. Skutečně bohatí lidé se o peníze nestarají, neboť vědí, že jejich zdroj je nevyčerpatelný.

Kámen pro vás na rok 2015 (amulet)

jantar

Co důležitého budete prožívat v každém jednotlivém měsíci v roce 2015:

Leden – Zažíváte pocit, který je podobný tomu, když něco vlastníte. To se vám nebude líbit, ale je to způsobeno tím, že potřebujete nějaké jistoty. Hledejte je uvnitř sebe samých.

Únor – Neřešíte problém, který je před vámi už delší dobu, což vás svazuje a ničí. Musíte se svému problému věnovat a řešit ho, ne ho obcházet!

Březen – Čeká vás měsíc plný řešení úředních záležitostí. Budete mít pocit, že na nic jiného vám nezbývá čas. Je však nutné to vyřešit.

Duben – Rozhodovat se budete mezi dvěma cestami, které se před vámi náhle otevřou. Někdo vám nabídne něco nového a vy budete zvažovat, zda do toho jít, nebo zůstat tam, kde jste.

Květen – Osud vám bude v květnu nakloněn a nebudete pro to muset vůbec nic udělat – vše se vám bude dařit. Bude to velice úspěšný měsíc.

Červen – Hojnost všeho, na co pomyslíte, a to nejvíce v oblasti peněz. Budete se radovat a šetřit na dovolenou.

Červenec – Z minulého měsíce máte naspořeno a teď zažíváte finanční stabilitu a opravdu se vám daří.

Srpen – Vše budete analyzovat a přemýšlet nad tím, co jste udělali dobře a co špatně. Je to měsíc zúčtování a vám se bude dařit vše rozluštit.

Září – Někdo kolem vás je do vás zamilovaný a bude se snažit s vámi zkontaktovat. Bude to příjemné oznámení a přinese vám radost.

Říjen – Úřady a zase úřady. Budete řešit všechno, co se týká úředních a soudních záležitostí a na nic jiného nebudete mít čas.

Listopad – Rozejdete se s někým, na kom vám záleží, ale je to nutné, stejně by se to v budoucnosti stalo.

Prosinec – Přemýšlíte a analyzujete a někdo vám blízký je chladný a nekomunikuje, což vás mrzí, protože je konec roku a období svátků. Netrapte se tím, je čas to hodit za hlavu.

 

 

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama