reklama

2015 horoskop rok Vodnář

Myšlenka pro rok 2015: „Opouštím všechny své staré vzory a omezení.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku se budete rozhodovat, protože přijde další nabídka a vy si uvědomíte, že máte i jiné možnosti. Nerozhodněte se hned, nechte si nějakou dobu na rozmyšlenou. Zastihnou vás i úřady a záležitosti, které je nutné vyřešit co nejdříve. Celý rok budete hojně komunikovat a vše vyřizovat. Uleví se vám až na konci roku.

Peníze

To, co vám na začátku roku bude chybět, se už v půlce roku změní a vy začnete svým financím stavět pevné základy. Brzo se vám to podaří a budete si moci užívat finanční svobody. Koncem roku budete výrazně plodní a peníze k vám potečnou plným proudem. Zažijete klid a pohodu, protože finanční krize je už dávno zažehnána.

Zdraví 

Alergie vás potrápí na začátku jara a také vám budou chybět minerály a vitamíny. Dávejte si pozor na ledviny, močový měchýř a oslabené plíce, které vás můžou trápit až do podzimu.

Láska a vztahy

Na počátku roku se ve svých vztazích posunete dále, než jste kdy doufali, ale pokud nebudete na vztahu pracovat, přijde stagnace, a to vás zastaví. Vztahu se musíte věnovat. Uvědomíte si, že vlastně ani nevíte, zda tento vztah chcete a zda je pro vás tím osudovým, který celý život hledáte. Projděte si všechny jeho klady a zápory a až pak se rozhodněte.

Důležitá data pro vás na rok 2015

1. 2., 21. 4., 2. 8., 24. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2015

červenec

Na co si dát pozor v roce 2015

Váš partner má nějaký problém a potřebuje si o něm promluvit. Čekají vás nové začátky a období plné vášně. Tak toho využijte a neotálejte.

Co vám rok 2015 přináší

Závislost na citech – a budete chtít více citů a více lásky, což můžete od roku 2015 očekávat, protože vám to splní. Bude to láska z minulosti, ale i nějaká nová.

Co je pro vás v roce 2015 nejdůležitější

Rozhodovat se budete už na začátku roku, ale i v průběhu roku 2015 se vám otvírají další možnosti a vy si musíte vždy vybrat tu, která je vašemu srdci nejbližší. Pak zažijete hojnost všeho, na co pomyslíte.

Nepříznivý měsíc a oblast vašeho života pro rok 2015

Září váš partner žárlí a vás to začíná mrzet a nevíte si s tím rady. Je čas si pořádně promluvit a vše vysvětlit, jinak se problém bude stupňovat.

Rada pro vás na rok 2015

Rozmlouvejte s dětmi. Ptejte se jich, co si o věcech myslí. Můžete se od nich mnoho naučit, neboť ještě rozumějí tomu, jak žít v přítomnosti, a dosud nezapomněly, kdo jsou.

Kámen pro vás na rok 2015 (amulet)

křišťál

Co důležitého budete prožívat v každém jednotlivém měsíci v roce 2015:

Leden – Ve vaší lásce jste moc majetničtí a to vás může přivést do hádek a sporů. Dejte partnerovi více volnosti a vše se uklidní.

Únor – Urovnali jste své vztahy, a tak prožíváte velkou lásku a zamilovanost. Užívejte si jí, dokud to tak cítíte.

Březen – Chcete se rozejít s partnerem, protože máte pocit, že vámi manipuluje, a to se vám nelíbí. Vše dobře promyslete, protože věci nejsou vždy takové, jaké se zdají být.

Duben – Stále nevíte, co chcete, a to vás odvádí od vašeho skutečného záměru. Snažte se urovnat si priority a otevřou se vám nové obzory.

Květen – Potkáte nového člověka, který vás může velmi překvapit. Nic na začátku neřešte, jen naslouchejte.

Červen – Opouštíte vše, co už nechcete ve svém životě, a tak vás čekají rozchody a odchody, které jsou nezbytně nutné. Dejte tomu volný průběh.

Červenec – Práce je pro vás důležitá a budete se jí opravdu věnovat. Bude vás bavit a naplňovat.

Srpen – Čeká vás řešení úředních a soudních záležitostí, což potrvá celý měsíc. Vše se vám však podaří vyřešit.

Září – Váš partner žárlí a vás to začíná mrzet, ale nevíte si s tím rady. Je čas si pořádně promluvit a vše vysvětlit, jinak se situace bude zhoršovat.

Říjen – Zažíváte krásné období plné lásky a zamilovanosti. Vše se srovnalo a urovnalo, je vám krásně a cítíte se plni citů.

Listopad – Váš partner je zamilovaný a chová se k vám s úctou a láskou. Jste naplněni pocitem sounáležitosti.

Prosinec – Na konci roku budete vše rekapitulovat a dělat si potřebné závěry. Ve vaší analýze nebude chybět nic, co jste letošní rok prožili, a uvědomíte si, že to byl rok úspěšný.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama