reklama

2016 horoskop rok Býk

Myšlenka pro rok 2016: „Zbavila jsem se minulosti, moje nezávislost je úplná.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Čeká vás úspěšný začátek roku. Bude se vám dařit a zažijete velké výhry, občas i menší ztráty, ale celkově budete úspěšní. Na přelomu března a dubna si dejte pozor na rozepře a nespravedlivé obvinění. Máte tendenci se zastávat všech lidí kolem sebe, ale někdy to nebudete vidět zcela reálně a může vám to ublížit. Na jaře najdete svoji stabilitu. V létě je čas na odpočinek – a ten si opravdu zasloužíte. Konec roku bude už klidnější, ale stále úspěšný. Možná nedosáhnete na vyšší postavení, ale budete mít dobře nakročeno. Práce pro vás tento rok bude výhrou.

Peníze

Finanční stabilitu vám přinese jak začátek roku, tak celý další půlrok. Bude se vám dobře dařit a můžete i utrácet víc než jiné roky. S pracovním úspěchem vám finance přinesou i pocit jistoty. Možná ta jistota bude tak velká, že úplně zapomene být obezřetní. Nikomu nepůjčujte peníze, hlavně ne na konci roku, jinak se vaše finanční situace radikálně zhorší. Peníze totiž na konci roku budete potřebovat kvůli koupi nějaké nemovitosti nebo něčeho hodnotnějšího. Finance se k vám budou celý rok vracet.

Zdraví 

Imunita je pro vás tento rok tím hlavním, co budete řešit. Začne to nejdříve kašlem a rýmou a z toho se tak snadno nedostanete. Může se vám to i vracet. Na vině je vaše snížená imunita; když ji posílíte, vyhnete se veškerým nepříjemnostem. Zažívací problémy vás zastihnou vždy, když přijde stres. Vyhněte se mu a zažívání se vůbec neozve. Když si přes léto odpočinete, budete na konci roku zdraví jako rybičky.

Láska a vztahy

Na začátku roku si s partnerem budete vzájemně vyměňovat láskyplná objetí a bude vám spolu dobře. Tento láskyplný vztah vám vydrží až do dubna, ale už si pomalu začnete uvědomovat, že tento partner není ten pravý. Pochopíte, že vás svedlo dohromady něco, v čem jste se vzájemně zrcadlili. Jenže vy jste už to vyřešili, a tak vám to najednou na vašem partnerovi začne vadit. Přes léto už budete trávit více času každý zvlášť. A na podzim se můžete rozejít, protože vás okouzlí někdo, kdo vás bude fascinovat a bude splňovat vše, o čem jste kdy snili.

 

Důležitá data pro vás na rok 2016: 2. 3., 1. 6., 19. 9., 5. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016: únor

Na co si dát pozor v roce 2016:

Láska je pro vás opravdu důležitá. Občas jste tak zamilovaní, že nevidíte realitu takovou, jaká opravdu je. Změny ve vztazích vás děsí, ale jsou pro vás většinou vysvobozením.

Co vám rok 2016 přináší:

Tento rok se můžete přestěhovat a to vám přinese pocit bezpečí, po kterém už delší dobu toužíte. Upravte si domov dle vašich představ.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Nejdůležitější bude pro vás letos stabilita, kterou získáte na základě své pracovitosti a úspěšnosti. Budete i finančně úspěšní a můžete si vybudovat stabilní domov.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Červen – boj ve všech oblastech, nejvíce ve vašem partnerství. Budete bojovat i sami se sebou.

Rada pro vás na rok 2016: Vesmírný posel stojí často přímo před vámi a vy jej posíláte zpět, protože nemáte odvahu vydat se novým směrem. Když však zůstáváte na starých cestách, nesmíte se divit, když se nedostanete na nové místo.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): ametyst

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 1, 22, 80, 90, 95, 96

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – čekají vás nové začátky. Nejen nový rok, ale i jiné oblasti pro vás budou nové.

Únor měsíc plný vášně a energie. Vše, na co sáhnete, vám půjde od ruky a budete mít úspěch.

Březen stěhování a přesuny jsou pro vás tento měsíc aktuální. Nebojte se, bude to pozitivní.

Duben časté schůzky a setkání s přáteli jsou pro vás prioritou a budete si to užívat.

Květen ukončíte nějakou záležitost, kterou jste řešili delší dobu. Ukončení bude impulzivní, možná by bylo vhodnější ještě chvilku počkat.

Červen – čeká vás boj. Budete bojovat se všemi a se vším. Náročný měsíc, pokuste se být víc v klidu.

Červenec – čeká vás měsíc opatrného našlapování a určitého politikaření. Někdo s vámi bude manipulovat a vy nebudete vědět, jak z toho ven.

Srpen přichází velká změna, na kterou máte nastartováno už půl roku. Přijměte ji a nebraňte se.

Září – konečně odpočinek… A zase budete pracovat na tom, jak se mít rádi a užívat si života – a půjde vám to.

Říjen máte tolik sil, že můžete skály lámat. Teď je čas na vyřešení všech problémů, půjde vám to skvěle.

Listopad vaše finanční situace se stabilizovala, a tak si užíváte klid a pohodu, a to i rodinnou.

Prosinec – uzavíráte rok a vnímáte svou finanční stabilitu a jistotu. Je vám dobře, měli jste úspěšný rok.

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama