reklama

2016 horoskop rok Lev

Myšlenka pro rok 2016: „Jsem nadaná v mnoha oblastech.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce pro vás bude hlavním motorem po celý rok, ale není nutné jít přes svůj limit. Dojdete ocenění, ale ne vždy se vyplatí vyměnit práci za rodinu nebo milostný život. Spíš se snažte být v práci radostní a dělat to, co vás opravdu naplňuje. A pamatujte i na svůj soukromý život. Začátkem roku vám půjde vše samo a do cesty se vám nepostaví žádné překážky či komplikace. V druhé půlce už to vypadá složitěji, ale stále budete za hvězdu. Ke konci listopadu můžete dostat novou pracovní nabídku, nechte si čas na rozmyšlenou, nejlépe do nového roku. Práce pro vás bude koníčkem i radostí.

Peníze

O peníze si nemusíte dělat starost. Budete jich mít hojnost a budou k vám proudit tak, jak jste si nikdy ani nedokázali představit. Zažijete pocit finanční svobody a taky se za to náležitě oceníte. Jen buďte opatrní v utrácení. Víte, že vám to jde lépe než šetření, a na konci roku by vám zase peníze mohly chybět. Nakupovat můžete v létě, to bude vhodné období na výhodné nákupy. S koncem léta už začněte šetřit na Vánoce a dávejte si něco stranou. Pokud to vydržíte, budete na konci roku v plusu a možná se vám podaří zaplatit si úžasného silvestra v Karibiku nebo na místě, které jste chtěli vždycky navštívit.

Zdraví 

Chcete-li otěhotnět, je dobré si najít odborníka, který vás zbaví psychického bloku. Jste totiž v pořádku a nepotřebujete žádné operace ani zákroky. Postačí vám pár konzultací a uvědomíte si, že si vše blokujete svojí silnou lví myslí sami. V létě vás může potrápit bolest ucha, a tak raději nepotápějte hlavu při plavání, mohlo by se to zhoršit. Na konci roku vás čekají nachlazení a virózy, ale to jen proto, že málo odpočíváte a držíte nezdravé diety. Věnujte se víc zdravé stravě, sportu, a posílíte tak imunitu a všechny nemoci se vám vyhnou.

Láska a vztahy

V případě, že jste stále sami, máte možnost v první polovině roku někoho potkat a zamilovat se tak, že budete chtít hned založit rodinu. Jste-li už zadaní, tak možnost pořídit si dítě vám přinese do života radost a obohacení. Už bylo dost mejdanů a bujaré společnosti, letošní rok je ten pravý pro rodinu a také pro urovnání všech rodinných sporů. Nebojte se otevřít dlouholeté problémy a nepříjemná nedorozumění. Podaří se vám vše urovnat k všestranné spokojenosti.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 1. 1., 30. 3., 5. 7., 11. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016: červen

Na co si dát pozor v roce 2016:

Budete tento rok každého přitahovat a okouzlovat, vše vám půjde od ruky, ale je důležité si uvědomit, co je pro vás důležité a tomu věnovat pozornost. Nebo promarníte skvělou příležitost.

Co vám rok 2016 přináší:

Přináší vám určitou samotu. Vnitřní samotu, kdy poznáte, co je pro vás opravdu důležité, a dokážete to využít ve svůj prospěch i do dalších let.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Je čas si založit rodinu, a tak pokud po tom delší dobu toužíte, je ten nejvyšší čas. V případě, že jste o tom ještě nepřemýšleli, tak si o rodině promluvte s partnerem. Je k tomu nejvhodnější doba. Pokud nechcete miminko, pořiďte si pejska nebo nějaké zvířátko.

Nepříznivý měsíc 2016:

Listopad – je nutné si určit priority a uvědomit si, co opravdu chcete, jinak o vše můžete přijít.

Rada pro vás na rok 2016 : Naprogramujte své podvědomí na to, co si přejete. Uvolněte se, posaďte se a řekněte si v duchu jednotlivé pojmy, které pokládáte za důležité. A formulujte svá přání.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): citrín

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 2, 49, 60, 88, 97, 99

 

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – hned na začátku roku máte možnost dostat se v práci dál, než jste kdy doufali. Pomůže vám k tomu úspěšný muž.

Únor – měsíc plný tajemství, které budete odhalovat.

Březen máte vedle sebe muže, který je pro vás oporou nejen srdeční, ale i finanční.

Duben nedokážete se rozhodnout, a to bude váš problém celý měsíc.

Květen – čekají vás úspěšné a zábavné cesty.

Červen měsíc plný lásky a porozumění. Budete si užívat zamilovanosti plnými doušky.

Červenec – jste plni energie a vášně a vše se vám daří. Můžete dělat, co chcete, a vše vám půjde.

Srpen jste na něčem závislí a ta závislost vás ničí. Odstraňte ze života to, co je mrtvé a nefunkční, a uleví se vám.

Září měsíc plný přátelství a pohody. Budete si užívat přízně všech lidí kolem vás.

Říjen osud vám je nakloněn, nemusíte vůbec nic dělat a vše se vám podaří.

Listopad nevíte, co chcete, a to vás ničí a zastavuje ve vaší cestě. Ujasněte si to.

Prosinec trpělivost přinesla své ovoce. Máte všeho dostatek a hojnost je u vás jako doma. Užíváte si to.

Horoskopy 2017

reklama

reklama