reklama

2016 horoskop rok Rak

Myšlenka pro rok 2016: „Zbavuji se veškeré bolesti a zlosti.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

První dekáda nového roku přinese ovoce za vaše snažení z minulých let. Mělo by se vám začít dařit a můžete i najít novou práci. Seznámíte se s novými lidmi, kteří vám mohou pomoci k lepšímu místu a postavení. Budou to úspěšní a zajištění lidé a vás inspirují správným směrem. Koncem roku se dostanete na vrchol vašeho profesního snažení a udržíte si ho i v budoucnosti. Dokonce je možné, že založíte vlastní firmu, která se postupně stane jednou z velice úspěšných firem na trhu. Budete se opravdu snažit a nebude to jednoduché. Vy však máte dostatek sil a odhodlání a tak vaši snahu korunuje úspěch.

Peníze

Peníze vám tento rok půjdou do kapsy samy od sebe. Už na začátku roku se vám bude finančně velice dobře dařit. Vše, co uděláte ve spojitosti s financemi, bude úspěšné. Myslete i na dlouhodobé investice, protože vám finance zůstávají ležet doma ladem. Tyto investice se vám vyplatí a zúročí. Díky dobré platební morálce si zajistíte finanční svobodu, která se vám líbí. Jediné, co by vás mohlo ohrozit, je zbytečné riskování. Nikomu peníze nedávejte bez předchozí analýzy trhu a investic. Ta finanční svoboda stojí za menší trpělivost.

Zdraví 

V případě, že se budete věnovat sportu a zdravému životnímu stylu, vyloučíte všechny nemoci ze svého těla. Pravidelný pohyb a přemýšlení o tom, co jíte, vám pomůže se vyhnout všem epidemiím i nachlazení. Oslabeni budete na jaře, kdy se objeví spíš přepracovanost. Koncem roku je dobré dát si pozor na úrazy na lyžích nebo na ledě. Energie budete mít celý rok na rozdávání. Pamatujte, že odpočinek je součástí i vašeho života a potřebujete ho, i když se nebudete cítit unaveni.

Láska a vztahy

Ti, kdo jsou sami, mohou svého partnera potkat už na jaře, ale budou se dlouho rozmýšlet, než se přesvědčí, že jde o dobrý vztah. Zadaní si uvědomí, že jejich partner sice není dokonalý, ale je jim s ním dobře. Tento rok budete rekapitulovat své vztahy a tím více si uvědomíte, co je pro vás důležité a jak by měl váš vztah vypadat. Prožívat budete výhry i pády, ale nakonec ve svém vztahu zůstanete. Společně oslavíte konec roku – harmonicky a láskyplně.

 

Důležitá data pro vás na rok 2016: 31. 1., 1. 5., 23. 7., 7. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016: duben

Na co si dát pozor v roce 2016:

Stagnace a iluze jsou u vás časté. Někdy se vám prostě nechce nic dělat, a tak si zalezete do své ulity a tam zůstanete. Někdy to však trvá až moc dlouho a můžete něco propást!

Co vám rok 2016 přináší:

Mnoho práce, která vás bude bavit a naplňovat, a navíc v ní budete úspěšní.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Vyhněte se depresím a pocitům smutku, mohou vás stáhnout na dno a bude vám trvat věčnost, než se znovu postavíte na nohy. Letos nemáte na deprese a smutek čas.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Listopad – zaměříte se na boj místo na úspěch a to vás stáhne zpět.

Rada pro vás na rok 2016: Vnitřní klid vám přinese splnění vašich objednávek, protože se vám postará o spojení s vesmírem. Pokud máte v sobě vnitřní neklid, nejste naladěni na vesmír, ale na zlost. Uklidněte se, uvolněte napětí a agresivitu, a pak se stane zázrak.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): růženín

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 4, 44, 69, 78, 83, 97

 

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – budete se cítit osamoceni, ale v této samotě najdete to, co je pro vás opravdu důležité.

Únor – mějte trpělivost a sklidíte ovoce své práce.

Březen všude vidíte jen překážky, ale umíte je překonat, chce to jen odvahu.

Duben tento měsíc si užijete štěstí i lásku plnými doušky. Budete se radovat ze všeho, co zažijete.

Květen – podaří se vám ukončit impulzivně něco, co ještě ukončeno být nemělo. Dejte si více času a jednejte v klidu, prospěje vám to!

Červen budete mít mnoho práce a přijdou nové lukrativní nabídky. Zažíváte finanční svobodu. Prostě si užíváte se vším všudy.

Červenec – zjistili jste, že v životě máte někde špatně postavené základy, a tak je zboříte a postavíte nové, stabilnější, a uleví se vám.

Srpen vše analyzujete a přemýšlíte o tom, co vám život přináší, což vás přivede k novým nápadům.

Září čekají vás úřední záležitosti, návštěvy škol, bankovních ústavů a jiných institucí. Bude to únavné.

Říjen věnujete se práci a ta vás uspokojuje, protože vnímáte svůj úspěch i to, jak se vám v pracovní oblasti opravdu daří.

Listopad budete bojovat sami se sebou a s každým, s kým se potkáte. Ten boj nebude mít vítěze ani poraženého, jen vás připraví o energii.

Prosinec rok zakončíte velkou láskou, radostí a především úspěchem, který se jen tak nezapomíná. Užijete si to.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama