reklama

2016 horoskop rok Štír

Myšlenka pro rok 2016: „Moje tělo chce být aktivní a zdravé.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce vám půjde o ruky. Našli jste nové cíle a už v předešlém roce jste si postavili dobré základy. Ty také využijete. Nabídky se vám jen pohrnou, ale vy jste se naučili vše si dobře promyslet a nikam nespěchat. Už víte, co opravdu chcete, a tomu se budete věnovat. Žádnému spěchu a stresu nepodlehnete. Na začátku roku sice trochu zabojujete s tím, jak všechnu tu práci zvládnout, ale vyřešíte to. Budete dělat jen to, co vás opravdu baví. Na jaře už vše ovládnete a ze všech stran vám bude přáno. Dokonce k tomu tento rok nebudete potřebovat žádné velké úsilí. Vše půjde lehce a bez překážek. Na podzim si splníte svoje pracovní cíle a můžete si postavit nové – a nebojte se jít k těm nejvyšším. Zažijete velký pracovní úspěch. Pomůžou vám jak úspěšní muži, tak ženy, které potřebují vaši pomoc. Konec roku bude plný pracovních schůzek a setkání.

Peníze

O finance se letošní rok vůbec nemusíte obávat. Vyděláte je stejně snadno, jako se vám daří v práci. Dovolíte si i zajet několikrát za rok na dovolenou. Možná si koupíte také něco nového domů nebo se v létě pustíte do rekonstrukce bytu. Změníte tak náhled na peníze a postavíte to vše na pevné základy, které vám přinesou finanční svobodu a klid.  To, jak jste pilně pracovali vloni, se vám vrátí hned na začátku roku, kdy pocítíte, co to je finanční ráj. Na jaře se vše urychlí a přijde radost. Na podzim se objeví menší překážky, ale zvládnete je úplně v klidu a na konci roku už zase budete prožívat klid a pohodu.

Zdraví 

V oblasti zdraví se budou dít zázraky. Vyléčíte všechny neduhy, které vás už roky trápily, a o nichž jste si mysleli, že nikdy neskončí. Zdravotně se budete cítit velice dobře, jako už roky ne. Podaří se vám i zhubnout na velikost, kterou jste měli před deseti lety. Krevní obraz se zlepší a štítná žláza se uzdraví. V zimě vás potrápí bolesti kloubů, ale je to přetížením. Celé jaro budete úplně fit a ve skvělé kondici. Koncem roku vás už čeká jen pár viróz, které lehce překonáte.

Láska a vztahy

Počátkem roku vás čekají schůzky s partnery, kteří vás budou zajímat. Sice zatím nemusí přijít ten pravý, ale začnete flirtovat a otvírat se partnerství. Už víte, že chcete něco trvalého, a na tom také budete stavět. O někom, s kým se seznámíte už na začátku roku, můžete na konci roku zjistit, že k sobě máte blíž, než jste si mysleli. Na jaře a přelomu léta budete velmi přitahovat opačné pohlaví. Máte k dispozici všechny možnosti, jak se seznámit nebo zamilovat. Na konci roku už budete vědět, co je pro vás v lásce a ve vtazích opravdu důležité.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 3. 3., 17. 5., 28. 8., 18. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016: prosinec

Na co si dát pozor v roce 2016:

V práci budete přitahovat muže, který má dobré postavení, ale pro vás to není ten správný vztah a mohl by se obrátit proti vám.

Co vám rok 2016 přináší:

Máte kolem sebe mnoho zamilovaných, ale i vy budete zamilovaní, a pokud si vše nevyjasníte, tak se ocitnete v situaci, kdy ani jeden z vás nebude vědět, že ten druhý má zájem. Také vás čekají cesty plné vášně a netrpělivosti.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Dokončujte projekty, které máte rozpracované, a to vám přinese vášeň, energii a velkou stabilitu jak v práci, tak ve financích.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Duben – je čas posunout se dál a nikdo vás nemůže blokovat vlastní stagnací.

Rada pro vás na rok 2016 : Když jste úplně uvolnění, nedokážete negativně myslet. A všechno, co si opravdu přejete a s uvolněnou důvěrou si objednáte, k vám proudí. Pro splnění vašich přání je tedy nezbytné starat se o pravidelné uvolnění a obveselení.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): tyrkys

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 25, 89, 90, 91, 99, 100

 

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – budete jednat impulzivně, a protože jste viděli všude překážky, ukončíte něco, co jste ukončit neměli.

Únor – čeká vás úžasný flirt, který vás bude opravdu naplňovat.

Březen přichází hojnost všeho, co si přejete. Především proto, že jste v loňském roce odvedli výbornou práci.

Duben rozloučíte se se ženou, kterou jste měli rádi, a zjistíte, že vztah s ní byl pro vás více přítěží než pozitivem.

Květen – přicházejí hádky a nepříjemnosti spojené s přesuny, které vás čekají. A bude za tím muž.

Červen komunikace týkající se vaší práce a peněz. Nové pracovní nabídky jsou spojené s novým finančním ohodnocením.

Červenec – někdo vás bude odrazovat od možnosti studia nebo nějakého kurzu, ale pro vás to je výzva. Jděte do toho!

Srpen zboříte základy spojené s financemi a spořením, protože jsou špatně postavené. Impulz přijde od nějakého muže.

Září dva muži vám nabídnou různé cesty a vy se musíte rozhodnout, kterým směrem se dáte.

Říjen zamilovaný partner vás okouzlí a vy mu podlehnete.

Listopad začíná pro vás nový život. Velké změny, ale vše je pozitivní.

Prosinec odchází všechno to letité trápení s partnerem a v oblasti práce a financí. Máte možnost získat vše, po čem už roky toužíte.

Horoskopy 2017

reklama

reklama