reklama

3/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a vizualizujte si to, co po čem opravdu toužíte.“

Březen vám přináší především jednání se ženami. Bude to měsíc o ženské energii, s kterou budete konfrontováni skoro každý den. Potkáte se s ženami plnými vášně a nadšení, ale i s ženami studenými a analytickými. Pro vás to znamená velký přínos, protože zjistíte, že některé z nich vám poskytují stabilitu a pomocnou ruku. Konec měsíce bude ve znamení klidu a úspěchu.

Práce – Děláte si určité iluze a nežijete v realitě. Podívejte se na svoji práci střízlivým pohledem a nenechte se odradit od někoho, kdo to s vámi nemyslí dobře. Pak přijdete na to, že vše je jinak, než si myslíte, a získáte to, o co vám jde už delší dobu.

Zdraví – Čeká vás uzdravení ze všech neduhů, co vás trápily delší čas. Jen pozor na ledviny a močový měchýř, a také psychika se jen tak rychle neuzdraví, když o ni nebudete pečovat.

Peníze – Finanční stabilitu přináší vaše práce a spořivost. Ničeho se nemusíte obávat, vše se bude pozitivně vyvíjet i v další části měsíce. Na jeho konci možná může přijít i nový zdroj financí.

Vztahy – Navazujete na lásku z minulosti a cítíte, že musíte mít trpělivost, jinak se vše pokazí. Trpělivost je dobrá vlastnost, ale tento měsíc vám nepomůže. Ve vašem vztahu je stagnace a potrvá to tak po celý měsíc. Občas se objeví drobná naděje, ale vždy jen dočasně. Vydržte, v jarních měsících se vše zase změní.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama