reklama

3/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Nebojím se riskovat.“

Ztráty, které přijdou v měsíci březnu, souvisejí především s nějakým mužem ve vaší blízkosti. Budete je hodně prožívat, jsou pro vás důležité. Týkají se někoho, kdo je negativní a tím ovlivňuje i vás a váš život. Snažte se tomu člověku vyhnout a březen dostane jiný náboj. Nemusíte se pak obávat a zažijete i nějaké dobrodružství a legraci.

Práce – Klid a pohoda: jak jste si to zařídili v minulosti, od toho se to bude i odvíjet. Budete trochu přemýšlet, co je pro vás v daný moment důležité, ale nakonec to vyřešíte. Používejte víc své srdce a intuici než analytický mozek.

Zdraví – Pohybový aparát by zasloužil odpočinek. Možná se vracíte z hor nebo jste si někde namohli tělo. Odpočiňte si, a pozor také na únavu a zánět v těle.

Peníze – Už na začátku měsíce se objeví peníze z minulých projektů nebo z práce vykonané v minulosti. Z té současné zatím tolik peněz nebude, tak vám trocha šetření neuškodí. Ztráty žádné nebudou, toho se nemusíte obávat. 

Vztahy – Láska a velká zamilovanost – to je to, co nyní prožíváte. Jste plní citů a umíte je vyjadřovat. Plánujete i společnou budoucnost. Ve dlouhotrvajících vztazích přichází klid a pohoda. Pozor jen na falešné iluze, které si o partnerovi občas děláte.

Horoskopy 2017

reklama

reklama