reklama

3/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí."

Máte dostatek energie, ale vám se zdá, že stagnujete. Ten pocit, že se nemůžete hnout z místa, je jen ve vaší hlavě. Je sice ještě zimní období a jste vyčerpaní, ale když dáte do svého života více energie, tak se vše náhle začne hýbat. Nejste oběť, do které jste se vcítili. Staňte se vítězem a kolo osudu se obrátí k lepšímu.

Práce – Zmítají vámi v práci pocity lásky a naplnění, na druhé straně prožíváte únavu a deprese. Je nutné připustit změnu a postavit vaší práci nové hranice. Zbudovali jste je na špatných základech. Promyslete vše a postavte nové.

Zdraví – Imunitu můžete mít oslabenou z prodělané chřipky. Také záda vám ukazují, co vše na nich nesete.

Peníze – Máte pocit, že jste na vše sami a nikdo vám nepomůže. Odpočiňte si a naberte sílu. Změňte svůj pocit oběti a otevřou se vám nové finanční možnosti. Ve skutečnosti na tom nejste tak špatně, jak si myslíte. Ostatní vám mohou vaši finanční situaci jen závidět.

Vztahy – Přichází přístav, kde můžete zakotvit. Nabídne se vám možnost stability a velké lásky. Jenom s tím přichází i majetnický pocit partnera – a to nemáte rádi. Promluvte si s ním a vysvětlete mu, že volnost je vaše podstata, pak můžete zakotvit. Ve stávajících vztazích přichází období klidu a stability.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama