reklama

3/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Pozorujte přírodu, je v ní stejná síla jako ve vás, čeká jen na to, aby byla objevena.“

Březen je pro vás měsícem plným aktivity a energie, kterou budete vkládat do přípravy projektu a splnění vašeho snu. Začíná svítit sluníčko, odchází zima, a vy se cítíte ve svém živlu. Sportujete a jste aktivní, všude už začínáte cítit jaro. I tento měsíc bude takový, jaký si ho uděláte. Může být naplněn láskou, postupem v životě a dobrodružstvím, nebo pesimismem a trápením. Je to jen na vás.

Práce – Práce vás bude naplňovat a bavit. Vše vám půjde od ruky tak jako nikdy v životě. Osud vám bude plně nakloněn a nemusíte vůbec nic dělat, vše se řeší samo. Také rychlost bude provázet vaši práci. To, co dlouhou dobu stálo a nehýbalo se, najednou bude vyřešeno jako mávnutím kouzelného proutku. Budete svoji práci přímo zbožňovat.

Zdraví – Přechodné potíže se zažíváním a bolesti zad se v druhé půlce měsíce zlepší a budete fit.

Peníze – Z počátku budete přemýšlet, kam s penězi, které budou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat, a přemýšlíte, zda můžete utratit peníze i za zálohu na dovolenou. Nebojte se, přijdou vám další finance a vy zaplatíte důležité věci i vaši dovolenou, kde možná potkáte i nějakou lásku.

Vztahy – Chcete-li si pořídit miminko, je to ten nejlepší měsíc. Všude kolem vás je dostatek lásky. Pro nezadané i dostatek partnerů. Pozor jen na vaši žárlivost a majetnické pocity, mohly by vám lásku a vztahy pokazit.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama