reklama

3/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou vytvořit v životě velký přínos. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“

V měsíci březnu budete mít dostatek sil vyřešit všechny záležitosti, které vás trápí delší dobu. Soustřeďte se na to a nepromarněte svoji energii a sílu. Pomůže vám i někdo blízký a nebude to váš partner. Je to někdo, kdo vás má upřímně rád a záleží mu na vás. Důvěřujete sobě i tomuto člověku.

Práce – Čeká vás radost z práce a navazování na práci, kterou jste dělali ve vaší minulosti. Budete mít dostatek energie, co vás požene dopředu, a vy si svoji práci opravdu zamilujete. Užívejte si radostného pocitu a v budoucnosti to skvěle zužitkujte.

Zdraví – Pevné zdraví provází měsíc březen. Pozor jen na přetížení zad.

Peníze – Trpělivost je klíčové slovo spojené s tímto měsícem a vaší finanční oblastí. Budete finance přesouvat a platit to, co je nezbytně nutné zaplatit nejdříve. Zaplaťte ty nejdůležitější položky a mějte trpělivost, ostatní finance dorazí.

Vztahy – Musíte uzavřít minulost, jedině tak se vám uleví. V partnerství v poslední době zažíváte samé překážky a komplikace. Pokud uzavřete svoji partnerskou minulost a uvědomíte si přítomnost, pak může nastat budoucnost. V partnerství žijete v minulosti z něčeho, co už vám nic nepřináší.

Horoskopy 2017

reklama

reklama