reklama

3/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, jaké dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit.“

V měsíci březnu se můžete radovat. Čeká vás totiž nová pracovní nabídka, která bude pro vás klíčová a bude určovat celý průběh měsíce. Splní se vám sen, který jste dlouho očekávali. Osud vám je nakloněn ve všech oblastech vašeho života. Snažte se vyzískat z toho co nejvíce.

Práce – Budete se rozhodovat mezi dvěma pracemi a více směry. Nebudete vědět, kterou cestou se vydat. Napadne vás navázat i na minulost a možná to i zkusíte. Vezměte si delší čas na rozmyšlenou a nenechte se nikým manipulovat.

Zdraví – Zažívání a problémy s tlakem jsou jen dočasné. Jste chráněni osudem.

Peníze – Uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se dívejte do budoucnosti. Přichází nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete zbytečně bojovat. Peníze budou přicházet, ale pomalu.

Vztahy – Tak moc potřebujete dovolenou. Chcete cestovat a odpočívat. Budete bojovat sami se sebou, zda pracovat, nebo odjet na odpočinek a dovolenou. Osud to nakonec vyřeší za vás, aniž byste cokoliv udělali. Jen se snažte urovnat váš vztah a budete se radovat z úspěchu.

Horoskopy 2017

reklama

reklama