reklama

3/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“

Měsíc březen pro vás bude hodně pracovní a společenský. Je před vámi spousta pracovních i jiných schůzek a setkávání s přáteli. Také vás čekají cesty a prodloužené víkendy. Konečně jste pochopili, že odpočinek je důležitou součástí života, a tak se to budete snažit v tomto měsíci do svého života aplikovat.

Práce – V oblasti práce přichází nabídka z minulosti. Je to práce, kterou jste chtěli dělat nebo jste o ní už někdy v minulosti mluvili či jednali. Dobře si však tuto nabídku promyslete, ukáže se, že za ní může stát někdo, kdo vás chce manipulovat. Už v minulosti jste to věděli. Bude to pro vás náročné a čeká vás dlouhé rozhodování.

Zdraví – Vaše myšlenky vytvářejí i vaše fyzické problémy. Vzdejte se depresí a stresů a uleví se vám. Alergie je pouze následek vaší nechuti dělat věci, které dělat nechcete, ale máte pocit, že musíte.

Peníze – Někdo z vašich blízkých vám pomůže. Tento měsíc si díky dobrému člověku, který k vám chová city a fyzicky ho i přitahujete, s financemi nemusíte dělat starosti. Vše půjde rychle a jednoduše a vy se tomu nebraňte.

Vztahy – Ze vztahů tento měsíc budete zoufalí a bezradní. Vše stagnuje, všude kolem jsou jen iluze a lež. Popřemýšlejte, co nalháváte sami sobě, před čím zavíráte oči. Postavte vztahy na pevné funkční základy a vše se pohne k lepšímu. Problém není vnější, ale váš vnitřní, pocházející z minulosti.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama