reklama

3/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“

Čeká vás nový příval energie. Opouštíte to, co už delší dobu tížilo váš život a před čím jste zavírali oči. Oceňte se za svou odvahu. Snažte se především podívat se na vše z nadhledu a hlavně řešte všechny problémy včas, jinak je budete jen obcházet a tím se vše zhorší. Postačí, když využijete energii, která přichází kolem vašich narozenin. Vše se rychleji vyřeší.

Práce – Nová láska nebo flirt vás čeká tentokrát i v pracovní oblasti. Užívejte si klidu, pohody a radosti. Možná vás čeká i pracovní postup a ocenění. Jste přece úžasní, a to ve všech ohledech.

Zdraví – Oslabená imunita je spojená se sezonní alergií. Pozlobí vás i oči, a oslabená štítná žláza chce více jódu ve stravě.

Peníze – Naděje na lepší finance, které jste si dělali v poslední době, vám asi nevyjdou. Přesto dokončete všechny své transakce a uvidíte, že skončíte v plusu. Jen se ničeho neobávejte, jinak se vaše obavy promítnou do vašich financí.

Vztahy – Někdo vás bude odrazovat a zrazovat od vašeho partnera. Není to upřímné a vy to nakonec prokouknete. Možná vás tato situace i sblíží a znova vzplane oheň lásky – nebo potkáte někoho nového. Každopádně si to užijete.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama