reklama

3/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“

Navážete na něco z minulosti a to už začátkem měsíce března. Protože jste měli velkou trpělivost a dokázali jste překonat překážky, tak vás čeká odměna. Vše bude vaše zásluha za vaši práci v minulosti. V březnu se vám bude dařit dokončovat to, co jste rozpracovali. Uvidíte před sebou i nové cesty, které vám přinášejí velké změny.

Práce – Zavíráte oči před problémem, který je nutné řešit. Souvisí s mužem, který vše analyzuje a má majetnické sklony, ale je k vám přátelský. On vám však s vaším problémem nepomůže. Obraťte se na někoho, kdo má více stability a kdo vám pomůže uzavřít minulost.

Zdraví – Slábne vám zrak, možná by bylo dobré navštívit oční doktorku. Také ledviny a močový měchýř jsou oslabené. Vaše imunita potřebuje více vitamínů a minerálů.

Peníze – Už začátkem měsíce se rozhodujete, co zaplatíte nejdřív, protože se vám nebude dostávat peněz na všechny platby. Čekají vás schůzky a setkání, které vám přinesou nové peníze. Na konci měsíce už budete mít dostatek financí.

Vztahy – Už na začátku měsíce se objeví zamilovaný muž, který vám nabídne lásku a naplnění. Vy však potřebujete i jiné důležité věci. Budete však přemýšlet, zda se tím nepokazí něco ve vaší práci. Tento muž je do vás zamilovaný už dlouhou dobu a opravdu vám chce nabídnout celý svůj svět.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama