reklama

3/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Nebojte se prožívat své štěstí, nemá omezené trvání. Konec vašeho štěstí je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“

Měsíc březen vám nastaví zrcadlo. Bude to měsíc plný rozhodování. Donutí vás ke spravedlivému řešení. Je čas se rozhodnout, abyste získali stabilitu. Nebojte se, že to nezvládnete. Jediné, co potřebujete, je odhodlání s tím něco udělat. Neodkládejte to, co mělo být už dávno vyřešeno. Osud vám bude nápomocen.

Práce – Dostatek sil máte i na další práci. Přesto budete nuceni uzavřít minulost a minulé nedokončené projekty, jinak vás to nepustí dál. Vše, co jste předčasně uzavřeli nebo nechali odložené, se přihlásí o své zakončení. Využijte svého velkého potenciálu a dostatku sil.

Zdraví – Pozor na pleť. Může se objevit i nějaká alergie a také bolesti hlavy.

Peníze – Finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset starat. Možná se objeví i možnost nového zdroje financí a vašeho finančního posunu. Jen postačí věřit sobě a svému finančnímu proudu a on bude dále proudit.

Vztahy – Měsíc, kdy budete hodně cestovat nebo budete i toužit po cestách. Jsou to nejen víkendy, ale i delší cesty, možná i pracovní. Jediné, co vám bude vadit, je malá aktivita vašeho partnera. Možná je čas s tím něco udělat. Vždyť vy potřebujete cestovat a obohacovat se o nové zážitky.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama