reklama

3/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Uvědomte si, že jste připraveni být podporováni a žít svou pravdu, být tím, kdo opravdu jste. Tak v sobě opět naleznete lásku a radost ze života.“

V minulosti proběhl ve vašem životě nějaký rozchod, který vás stále trápí. Je nutné se od toho odpoutat a nemyslet na to. Blokujete si tím celkově celý svůj život a překvapivě i svou finanční sféru. Měsíc březen vám dává nové možnosti zapomenout na minulost a také příležitosti se s tím vyrovnat. Tak tentokrát odložte rozhodování a jednejte.

Práce – Bude se vám dařit. Přichází úžasná osudová nabídka, která se týká práce spojené s minulostí. Možná jste tu práci už dělali nebo budete dělat něco podobného. V každém případě vás čeká v této práci finanční jistota, naplnění a radost.

Zdraví – Nepřecházejte nemoci a snažte se odpočívat. Bolesti zad signalizují problémy, které nesete s sebou.

Peníze – Finance budou proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty blokují finanční energii. Odpusťte a jděte dál – a finance budou zase proudit.

Vztahy – Zamyslete se nad tím, co opravdu od vztahu očekáváte. Co je pro vás důležité? Jste v situaci, která vás nepustí dál, dokud si neuvědomíte, že tím důležitým ve vztahu je bezpodmínečná láska. Vaše láska svazuje a pak nečekaně končí. Umíte toho druhého opravdu milovat, jen dejte lásce víc volnosti.

Horoskopy 2017

reklama

reklama