reklama

3/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se NE–rozhodnout.“

Měsíc březen pro vás nebude už tak klidný měsíc, jako byl ten předcházející. Na začátku měsíce si trochu zabojujete s okolím a se svojí produktivitou v práci, ale nebude to mít dlouhého trvání. Nakonec to vše uzavřete a vydáte se dál. Je důležité se na vše dívat z pozitivního pohledu a nehroutit se z prvních nezdarů.

Práce – Dostanete novou nabídku na práci nebo brigádu, která vás čeká hned na začátku měsíce. Bude i velice dobře finančně ohodnocena. Je možné, že vás však nebude naplňovat tak, jak jste si představovali. Ještě si to celé promyslete.

Zdraví – Stresy nejsou dobré ani zdravé, snažte se jich zbavit co nejdříve. Pozor na sport a jeho následky, které vás mohou dovést až k lékaři.

Peníze – Ujasněte si, co si v oblasti financí představujte. Jak mají vypadat vaše finance? Tím, že nevíte, co přesně chcete, si vytváříte v peněžní oblasti překážky. Máte naštěstí dostatek sil a vše zvládnete. Mohlo by to jít rychleji, ale vy to tak už máte tento měsíc určené, nikam se nehrnete.

Vztahy – Ve vztazích přicházejí změny. Váš vztah nestojí na pevných základech, je nutno je zbourat a postavit nové. Pokud dojde k rozchodu, netrapte se, čeká vás brzo velká láska. Chcete-li obnovit současný vztah, podaří se, ale opravdu se na to soustřeďte! Pozor na základy, byly opravdu nefunkční!

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama