reklama

3/2016 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Jsem úžasná a výjimečná bytost a mám se ráda.“

V měsíci březnu budete mít dostatek sil vyřešit všechny záležitosti, které vás trápí delší dobu. Soustřeďte se na to a nepromarněte svoji energii a sílu. Pomůže vám i někdo blízký a nebude to váš partner. Je to někdo, kdo vás má upřímně rád a záleží mu na vás. Důvěřujete sobě i tomuto člověku.

 

Práce – V oblasti práce vám přijde nabídka z minulosti. Je to práce, kterou jste chtěla dělat nebo jste o ní už někdy v minulosti mluvila či jednala. Dobře si tuto nabídku však promyslete, ukáže se, že za ní může stát někdo, kdo s vámi chce manipulovat. Už v minulosti jste to věděla. Bude to pro vás náročné a čeká vás dlouhé rozhodování.

Zdraví – Slábne vám zrak, možná by bylo dobré navštívit očního lékaře. Také ledviny a močový měchýř jsou oslabené. Vaše imunita potřebuje více vitamínů a minerálů.

Peníze – Stabilitu financí vám zajistí vaše práce a spořivost. Ničeho se nemusíte obávat, vše se bude pozitivně vyvíjet i v další části měsíce. Na konci měsíce možná může objevit i nový zdroj financí.

Vztahy – Zamyslete se nad tím, co opravdu od vztahu očekáváte. Co je pro vás důležité? Jste v situaci, která vás nepustí dál, dokud si neuvědomíte, že tím důležitým ve vztahu je bezpodmínečná láska. Vaše láska svazuje a pak nečekaně končí. Umíte toho druhého opravdu milovat, jen dejte lásce víc volnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama