reklama

3/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Projevuji lásku a vděčnost za vše, co ve svém životě mám.“

Měsíc březen pro vás bude hodně pracovní a společenský. Čeká vás spousta pracovních i jiných schůzek a setkávání s přáteli. Také vás čekají cesty a prodloužené víkendy. Konečně jste pochopila, že odpočinek je důležitou součástí života, a tak se ho budete snažit tento měsíc do svého života aplikovat.

 

Práce – Dostatek sil máte i na další práci. Přesto budete nucena uzavřít minulost a minulé nedokončené projekty, jinak vás to nepustí dál. Vše, co jste předčasně uzavřela nebo nechala odložené, se přihlásí o své zakončení. Využijte svého velkého potenciálu a dostatku sil.

Zdraví – Imunitu můžete mít oslabenou z prodělané chřipky. Také záda vám ukazují, co vše na nich nesete.

Peníze – Finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset starat. Možná přijde i možnost nového pěněžního zdroje a vašeho finančního posunu. Postačí jen věřit sobě a svému finančnímu toku a on bude proudit dál.

Vztahy – Láska a velká zamilovanost – to je to, co nyní prožíváte. Jste plná citů a umíte je vyjádřit. Plánujete i společnou budoucnost s partnerem. V dlouhotrvajících vztazích přichází klid a pohoda. Pozor jen na falešné iluze, které si o partnerovi občas děláte.

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama