reklama

3/2016 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Vidím sama sebe, jako krásnou a úžasnou bytost hodnou lásky.“

Březen je pro vás měsícem plným aktivity a energie, kterou budete vkládat do přípravy projektu a splnění vašeho snu. Začíná svítit sluníčko, odchází zima, a vy se cítíte ve svém živlu. Sportujete a jste aktivní, všude už začínáte cítit jaro. I tento měsíc bude takový, jaký si ho uděláte. Může být naplněn láskou, postupem v životě a dobrodružstvím, nebo pesimismem a trápením. Je to jen na vás.

 

Práce – Bude se vám dařit. Přichází úžasná osudová nabídka, která se týká práce spojené s minulostí. Možná jste tu práci už dělala nebo budete dělat něco podobného. V každém případě vás čeká finanční jistota, naplnění a radost.

Zdraví – Čeká vás uzdravení ze všech neduhů, které vás trápily delší dobu. Jen pozor na ledviny a močový měchýř. Také psychika se jen tak rychle neuzdraví, když o ni nebudete pečovat.

Peníze – Někdo z vašich blízkých vám pomůže. Tento měsíc si díky dobrému člověku, který vás má rád a i fyzicky ho přitahujete, nemusíte s financemi dělat starosti. Vše půjde rychle a jednoduše a vy se tomu nebraňte.

Vztahy – Měsíc, kdy budete hodně cestovat nebo po cestách zatoužíte. Jsou to nejen víkendy, ale i delší cesty, možná i pracovní. Jediné, co vám bude vadit, je malá aktivita vašeho partnera. Možná je čas s tím něco udělat. Vždyť vy potřebujete cestovat a obohacovat se o nové zážitky.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama