reklama

3/2016 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Kamkoliv jdu, všude zažívám lásku.“

Navážete na něco z minulosti, a to už začátkem měsíce března. Protože jste měla velkou trpělivost a dokázala jste překonat překážky, čeká vás odměna. Vše bude vaše zásluha za práci v minulosti. V březnu se vám podaří dokončit to, co jste rozpracovala. Uvidíte před sebou i nové cesty, které přinesou velké změny.

 

Práce – Klid a pohoda. Tak jak jste si to zařídila v minulosti, se to bude i odvíjet dál. Trochu začnete přemýšlet, co je pro vás v daný moment důležité, ale nakonec to vyřešíte. Použijte spíš srdce a intuici než analytický mozek.

Zdraví – Pevné zdraví vás provází měsícem březnem. Pozor jen na přetížení zad.

Peníze – Začátkem měsíce se budete rozhodovat, co zaplatíte nejdřív, protože se vám nedostávají prostředky na všechny platby. Čekají vás schůzky a setkání, které vám přinesou nové peníze, a na konci měsíce už budete mít financí dostatek.

Vztahy – Na začátku měsíce se objeví zamilovaný muž, který vám nabídne lásku a naplnění. Vy však potřebujete i jiné důležité věci. Budete však přemýšlet, zda se tím nepokazí něco ve vaší práci. Tento muž je do vás zamilovaný už dlouhou dobu a opravdu vám chce nabídnout celý svůj svět.

Horoskopy 2018

reklama

reklama