reklama

3/2016 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“

Máte dostatek energie, ale vám se zdá, že stagnujete. Ten pocit, že se nemůžete hnout z místa, je jen ve vaší hlavě. Je sice ještě zimní období a jste vyčerpaná, ale když dáte do svého života víc energie, tak se vše náhle začne hýbat. Nejste oběť, do které jste se stylizovala. Staňte se vítězem a kolo osudu se obrátí k lepšímu.

 

Práce – Práce vás bude naplňovat a bavit. Vše vám půjde od ruky jako nikdy v životě. Osud vám je zcela nakloněn a nemusíte dělat vůbec nic, vše se řeší samo. Také rychlost bude provázet vaši práci. To, co dlouhou dobu stálo a nehýbalo se, se najednou vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Svoji práci začnete přímo zbožňovat.

Zdraví – Pohybový aparát by zasloužil odpočinek. Možná se vracíte z hor nebo jste si někde namohla tělo. Odpočiňte si, a pozor také na únavu a zánět v těle.

Peníze – Uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se díváte do budoucnosti. Před vámi je nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete zbytečně bojovat. Peníze budou přicházet, ale pomalu.

Vztahy – Chcete-li si pořídit miminko, je to ten nejlepší měsíc. Všude kolem vás je dostatek lásky. Pro nezadané i dostatek partnerů. Pozor jen na vaši žárlivost a majetnické sklony, mohly by vám lásku a vztahy pokazit.

Horoskopy 2018

reklama

reklama