reklama

3/2016 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Přijímám všechny lidi takové, jací jsou.“

Počátkem měsíce ukončíte něco, co ještě nemělo být ukončeno. Týká se to rozhodování spojeného s jinou ženou. V půlce měsíce se vám podaří dokončit, co dokončit máte, a budete se z toho radovat. Konec měsíce pro vás bude finančně velice nadějný díky přívalu financí.

 

Práce – Deprese z hádek vám přinášejí nepohodu, ale nakonec to zvládnete a budete spokojena. Jediné, čeho se musíte vyvarovat, je lpění na něčem, co už nefunguje a je dobré se toho zbavit. Pomůže vám v tom nějaký muž.

Zdraví – Pozor na zhoršení krevního obrazu, chybějí vám minerály a železo, začínáte se více hýbat, takže se ozvou kosti a bolest svalů. Štítná žláza je také oslabená, přidejte do stravy více ryb. Konec měsíce bude o menších problémech s průduškami.

Peníze – Začátkem měsíce budete úplně bez peněz, předchozí měsíc vás zcela vyčerpal. V půlce měsíce už přichází něco nového a vy ukončíte to, co vám nevyhovuje, postavíte vše na nové základy a pak už bude vše v pořádku. Konec měsíce prožijete v pohodě.

Vztahy – Stále zavíráte oči před něčím, co nechcete vidět. Máte před sebou spoustu možností a čeká vás plodný měsíc a hojnost všeho. Jen si uvědomte, že to záleží jen na vás.

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama