reklama

3/2016 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Dívám se na každou zkušenost jako na příležitost k učení a růstu.“

Březen vám přináší především jednání se ženami. Je to měsíc o ženské energii, s kterou budete konfrontována skoro každý den. Potkáte se s ženami plnými vášně a nadšení, ale i s ženami studenými a analytickými. Pro vás to bude velmi přínosné, protože zjistíte, že některé z nich vám přinášejí stabilitu a podávají pomocnou ruku. Konec měsíce zakončíte klidem a úspěchem.

 

Práce – Zavíráte oči před problémem, který je nutné řešit. Souvisí s mužem, jenž vše analyzuje a má majetnické sklony, ale je k vám přátelský. S vaším problémem vám však nepomůže. Obraťte se na někoho, kdo má více stability a pomůže vám uzavřít minulost.

Zdraví – Přechodné potíže se zažíváním a bolesti zad se v druhé půlce měsíce zlepší a budete fit.

Peníze – Trpělivost je klíčové slovo spojené s tímto měsícem a vaší finanční oblastí. Budete finance přesouvat a platit to, co je nezbytně nutné nejdřív zaplatit. Zaplaťte nejdůležitější věci a mějte trpělivost, další finance dorazí.

Vztahy – Tak moc potřebujete dovolenou! Chcete cestovat a odpočívat. Budete bojovat sama se sebou, zda pracovat, nebo někam odjet. Osud to nakonec vyřeší za vás, aniž byste cokoliv udělala.  Jen se snažte urovnat váš vztah a zaradujete se z úspěchu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama