reklama

4/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Na vrcholu svých sil jste vždy jen v momentálním okamžiku.“

Na začátku měsíce budete mít pocit, že vám osud vůbec nepřeje a že vám přináší samé překážky. Vás dojem bude však mylný. Osud vám přeje a tyto překážky a lekce potřebujete zvládnout, jinak se neposunete dál. Vše vnímáte mnohem dramatičtěji, než to ve skutečnosti je, a to vám přináší větší problémy. Na konci měsíce budete postaveni před dvě cesty a je na vás, kterou se rozhodnete jít. Pamatujete, vždy máte možnost volby.

Práce – Velkou radost vám už na začátku měsíce udělá nějaká žena, která vám pomůže vše zvládnout a dobře „našlapovat“ v situaci, která ve vaší práci v současnosti nastává. Poslouchejte její rady a to i přesto, že občas budete muset použít manipulaci. Je to nezbytně nutné.

Zdraví – Pozor na nervový systém, zase by se mohl ozvat, protože se nešetříte a máte stres. Také můžete navštívit lékaře, ale vše je spojeno s psychosomatikou, i oslabené plíce.

Peníze – Kolem peněz se u vás nebude dít nic závažného. Na finance si nemusíte stěžovat. Dokonce se objeví zdroj, který vám pomůže vaše finance znásobit, a vy si budete užívat finančního klidu. Na konci měsíce proběhnou jen menší komunikační střety týkající se peněz, ale nebudou negativní.

Vztahy – Tento měsíc se kolem vašich vztahů nebude dít nic neočekávaného, ale ani nic extra radostného. O problémech, které v partnerství máte, víte a nebudete je v dubnu řešit. Občas se ukáže nějaká překážka, ale vy se ji nebudete snažit ani překonat, prostě ji nebudete vnímat.

Horoskopy 2018

reklama

reklama