reklama

4/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Prožívám nádherný měsíc, protože jsem se rozhodla ho takový prožívat."

Měsíc duben vám přináší domácí pohodu a klid v rodinných vztazích. Také přicházejí schůzky a setkání s přáteli, ale i ty týkající se pracovních záležitostí. Na konci měsíce se budete na vše cítit sami a přijde vám, že není nikdo, kdo by vám nějak výrazně pomáhal. Začněte tedy přemýšlet o tom, zda není lepší vše lépe zorganizovat a více delegovat.

 

Práce – Radost z práce vás překvapí už na začátku měsíce – práci si opravdu užijete. Podaří se vám i uzavřít nějaké resty z minulosti a tím získáte obdiv nadřízených. Budete opravdu výkonní. Konec měsíce bude o komunikaci s kolegy a kolegyněmi a o vyjasňování pracovních záležitostí.

Zdraví – Bolest hlavy je následek nesprávné polohy při práci a cvičení. Také jste přetažení a můžete bojovat s výkyvy tlaku. Bolest dutin je jen navázaná na krční páteř.

Peníze – Máte dostatek sil a finančních prostředků, abyste mohli v měsíci dubnu spokojeně žít. Bude se vám dařit i doplatit některé položky, které jste neměli z minulosti doplacené. Na konci měsíce uděláte rekapitulaci a o všem si pohovoříte s rodinou.

Vztahy – Nevíte, co chcete, a to vás dovádí do pozice, kdy jste tlačeni někam, kam nechcete. Ujasněte si, co opravdu od vztahu očekáváte. Pak je nutné začít se snažit a vynaložit i určité úsilí na vztahu pracovat a především uzavřít minulost.

Horoskopy 2018

reklama

reklama