reklama

4/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Jsem vždy schopná se správně rozhodnout. Poznávám svou intuitivní schopnost.“

Máte radost a zažíváte krásné období pohody a přátelství. Také se vám daří v oblasti financí a práce a cítíte se plni energie a vášně. Měsíc duben pro vás bude velkým přínosem a velkou radostí. Bude se vám dařit ve všech rovinách života. Jaro je pro vás příslibem léta, a tak začínáte zase více žít.

 

Práce – Zavíráte oči před problémem, který je nutné vyřešit co nejdříve. Týká se někoho z vašich kolegyň a kolegů v práci. Pomůže vám nějaký muž a následně i žena, která vás má ráda. Nemusíte se ničeho obávat, jen začněte problém řešit.

Zdraví – Máte pevné zdraví a nečekají vás žádné velké nemoci ani překážky. Budete se cítit občas unaveni, ale jinak budete fit.

Peníze – Na začátku měsíce se vám podaří doplatit vše, co jste doplatit potřebovali. V půlce měsíce už budete přemýšlet nad tím, co je zásadní a co zas tak nutně zaplatit nemusíte. Tento měsíc moc neutrácejte, jinak budete na jeho konci s financemi bojovat.

Vztahy – Máte radost a zažíváte opravdu krásné období plné lásky, náklonnosti a porozumění. Také do vztahu přichází něco nového, co vám přináší další radost. Navážete i na minulost, kdy jste se cítili opravdu zamilováni. Je to období, kdy vše začíná kvést – především vaše srdce.

Horoskopy 2018

reklama

reklama