reklama

4/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Moje dobro prochází celým mým tělem a celou mojí osobností.“

Jste zamilovaní a těšíte se z lásky, bohužel se tento stav v půlce měsíce změní a přijde rozchod. Není se ale čeho obávat, bude to jen dočasný stav, má vám jen udělit určitou lekci nebo ponaučení. Pokuste se to ponaučení co nejdříve rozpoznat a uvědomit si ho, jinak se bude opakovat!

Práce – Na začátku měsíce disponujete vším, co si jen umíte představit, ale tato situace nebude navěky. Čeká vás zboření špatných základů a budete muset vše postavit znova. Tento zlom přijde v půlce měsíce, ale opět se není čeho obávat. Až postavíte správné základy, tak přijde nová a skvělá pracovní nabídka.

Zdraví – Pozor na zhoršený krevní oběh a také krevní obraz může mít hodnoty, které nejsou v normálu. Oslabenou máte kůži, je to i následek nějaké alergie. Zažívání vás může pozlobit na konci měsíce.

Peníze – Začátkem měsíce přichází hojnost financí a vy se rozhodujete, kterou cestou se vydáte, což může vaše finance trochu zbrzdit. Nerozhodujte se dlouho. Na konci měsíce budete vše analyzovat a dojdete k rozumnému rozhodnutí.

Vztahy – Zažíváte flirtování a fyzickou přitažlivost, ale to není vše. Před něčím zavíráte oči a to je ten zásadní problém. Otevřete je a postavte se problému čelem. Nenechte se od nikoho odradit, protože jinak se vše pokazí.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama