reklama

4/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Učím se novým lekcím ve svém životě snadno a bez námahy.“

Nedělejte si iluze a dívejte se na realitu tak, jak je, protože jinak budete nešťastní. Budete sami sebe odrazovat, což vás může odradit i od věcí, které jsou pro vás výhodné. Snažte se zaměřit na přítomnost; pak vás čekají nové začátky, které pro vás budou znamenat příval energie. Nic nezadržujte a neohlížejte se do minulosti. Důležité je žít tady a teď!

 

Práce – Finance a stabilita v práci vám na začátku měsíce dají pocit, že je vše tak, jak má být, a pocítíte spokojenost sami se sebou. V půlce měsíce nebudete muset nic dělat a osud vám pomůže a nabídne vám možnosti, po kterých jste toužili. Konec měsíce bude opět o stabilitě a spokojenosti.

Zdraví – Chybí vám jód. I další vitamíny a minerály je potřeba co nejdříve doplnit. Oslabené průdušky se mohou během měsíce také ozvat.

Peníze – Začátkem měsíce se budete rozmýšlet, jakou cestou se vydáte. Musíte si to opravdu hodně zvážit, protože pokud se špatně rozhodnete, tak se vám v oblasti financí nebude dařit. V půlce měsíce zažijete menší hádky a nepříjemnosti a to může způsobit i jistou stagnaci.

Vztahy – Láska a přitažlivost budou pro vás v měsíci dubnu hlavním programem ve vašich vztazích. Vše budete prožívat velice hluboce a podaří se vám možná i zamilovat se, a to tak, že si uvědomíte, že jste to už dlouho nezažili. Půjde vám vše, na co sáhnete.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama