reklama

4/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Dobro nyní proudí do mého života očekávanými i neočekávanými cestami.“

Žena, která si umí vše dobře srovnat a zanalyzovat, vám už na začátku měsíce bude pomáhat, což vám přinese velký úspěch a radost. V půlce měsíce se stále budete radovat a užívat si úspěchu. Ke konci dubna vás čekají i nějaké změny a přesuny. Možná i stěhování, které zařídí nějaký muž.

 

Práce – Překážky, které pocítíte na začátku měsíce, se vám podaří brzo překonat a budete chtít mít vše pod kontrolou, což se vám podaří. Na konci měsíce už si budete spokojeně užívat úspěchu a radosti nad dobře vykonanou prací.

Zdraví – Zažívací problémy pramení z vašeho pracovního nasazení. Také se může objevit něco horšího, třeba mozková příhoda, pokud se nezačnete šetřit.

Peníze – Změna týkající se financí přijde už na začátku dubna a vůbec se vám nebude líbit. Budete mít pocit, že to je jinak, než jste plánovali, a to vás dovede do situace, kdy se nebudete moci hnout z místa. Začněte proto řešit především opravdu důležité věci.

Vztahy – Práce vám dodává sebevědomí a vy se i doma cítíte jisti a v bezpečí. Čeká vás hodně práce a na vztah nebude tolik volného času, ale nic tím nepokazíte. Čeká vás spokojený partner a skvěle uspořádaná domácnost.

Horoskopy 2018

reklama

reklama